Ödüller

ÖDÜLLER

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği" tarafından Kenan Tükel Epilepsi Klinik Bilimler ve Esat Eşkazan Temel Bilimler makale ödülleri verilecektir.

Birisi klinik, diğeri temel bilimler alanında olmak üzere 2 makaleye ödül verilecektir. Ödül miktarı makale başına 3.000 TL olarak belirlenmiştir. Mayıs 2018'den itibaren, SCI ve/veya SCI-E kapsamındaki dergilerde basılmış araştırma makaleleri değerlendirmeye alınacaktır. Makaleler tam metin olarak PDF formatında dernek@turkepilepsi.org.tr adresine e-posta olarak yollanmalıdır. Son gönderim tarihi; 28 Mart 2021'dir. Ödüller 12. Ulusal Epilepsi Kongresi sırasında verilecektir. 

Jüri:
Ebru Altındağ,
Candan Gürses
Nerses Bebek
Serap Saygı
Filiz Onat
İrsel Tezer
İbrahim Bora

Sözel Bildiri Ödülleri
12. Ulusal Epilepsi kongresinde sözel bildiri ödülü dağıtılacaktır.
1. ödülü  3000 TL.
2. ödülü  2500 TL.
3. ödülü 2000TL.

Jüri:
İrem Yıldırım
Yasemin Gömceli
Kadriye Ağan
İbrahim Aydoğdu
Babürhan Güldiken

Epilepsi dergisinde yayınlanmış 2018 (2. Ve 3. Sayı)- 2019, 2020 (tüm sayılar) ve 2021 (1.sayı) yer alan araştırma makaleleri arasında en iyi makaleye Avrupa Epilepsi Kongresine katılma bursu verilecektir (fiziki ya da sanal).

Jüri:
S. Naz Yeni
Mehmet Kaya
Sibel Velioğlu
Kemal Tutkavul
Gülnihal Kutlu

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği  biri temel bilim alanında diğeri klinik bilimlerde olmak üzere iki adet 2021 Umut yılı proje ödülü verecektir. Ödül proje başına 15000TL. olarak belirlenmiştir.

Projeler konusu:  Epilepsi alanında klinik ya da temel bilim çalışmaları

Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2021 ’dir.

Başvurular dernek@turkepilepsi.org.tr ‘ne internet üzerinden yapılacaktır.

Meral Kızıltan
Zekeriya Alioğlu
Barış Topçular
Murat Aksu
Aylin Akçalı